PLES SRCA ZA OSMAŠE

Svake se godine povodom Valentinova u našoj školi organizira ples za osmaše. Tom se prigodom svaki put u predvorju škole okupi velik broj osmaša koji plešu, uživaju u ritmu popularnih skladbi i dobro se zabavljaju.

Tako se i u četvrtak, 14. veljače 2013., u večernjim satima održao Ples srca. Svi smo na ples došli u zakazano vrijeme, a zaplesali smo već nakon prvog poznatog ritma. Malo nam je trebalo da se „ufuramo“, ali kad smo se „ufurali“, hitro smo se „bacili“ na podij i jednostavno uživali. Malo je bilo onih koji su stajali po strani, a najzaslužniji za velik broj rasplesanih bio je DJ Dominik Blažan iz 8. b razreda. Čak su i ravnateljica Mara Mamuza, defektologinja Natalija Hrnkaš i profesor Zlatko Znamenaček zaplesali, dok su profesorica Ivana Pavelić, profesor Siniša Kljajić i knjižničar Ivan Klasnić potajice nogama udarali uz ritam muzike.

Svi su se dotjerali i opustili. Neki su čak rekli da su se na plesu bolje zabavili nego na maturalcu. Atmosferu je podiglo biranje „Miss i Mistera Plesa srca“. Lucija Novak i ja javno smo proglasile „Miss Plesa“ Mihaelu Ačkar i „Mistera PlesaAntu Zvonimira Tustonjića, oboje iz 8. b razreda. Za laskave titule uručene su im prigodne slatke nagrade.

Poslije smo se vratili plesu i zabavi. Čak su i spremačice zaplesale s nama. Kada je počela lagana glazba, dečki su se ohrabrili i pozvali cure na ples. Neki od njih bili su dečki iz 8. d razreda Hrvoje Varjačić i Martin Klečar.

Evo što su o plesu rekle neke od opuštenijih plesačica:

Lea Solarić, 8. a: Odlično je. Atmosfera je super. DJ me oduševio jer je ispunio svaku našu glazbenu želju. Jako sam sretna jer sam dobila ružu od svog najboljeg prijatelja Ilije Jukića.

Sara Anđela Perić, 8. c: Glazba je super. Sviđa mi se atmosfera. Ekipa je odlična i ima nas jako puno.

Ples je trebao trajati do 21 sat, ali su profesori zahvaljujući dobroj atmosferi dopustili da ostanemo još pola sata. Maksimalno smo uživali i iskoristili preostalo vrijeme za smijeh, pjesmu i zabavu.

Marija Grgošić, 8. a

objavio: Krešo Urek   datum: 15. 2. 2013.

7. d razred:

utorak, 26. 3., u 18.30 sati u učionici broj 14.

« Ožujak 2024 »