SRETAN USKRS!: Potraga za pisanicama u dvorištu

U četvrtak, 17. ožujka, učenici 2., 3. i 4. razreda pod vodstvom učiteljica engleskog jezika Ivane Jerbić Šarić i Antonie Kolaković obilježili su ovo preduskršnje vrijeme zabavnom igrom Easter Egg Hunt, odnosno potragom za uskršnjim jajima. Učenici su prikupili nekoliko stotina pisanica, a polaznici izvannastavnih skupina engleskog jezika posakrivali su ih u školskome dvorištu, dok su ih ostali morali pronaći. Sunce i lijepo vrijeme svima je išlo na ruku, a pobjednici su se na kraju i osladili.

U četvrtak je naša učiteljica engleskog jezika Ivana Jerbić Šarić organizirala Easter Egg Hunt, odnosno potragu za uskršnjim jajima u školskom dvorištu. Odmah poslije zvona, treći sat, svi smo istrčali van gdje nas je učiteljica dočekala. Prethodno su neki učenici 4. b razreda sakrili jaja. Dok smo skupljali jaja, bilo je jako zabavno. Bilo ih je svugdje, ali smo ih ipak trebali pažljivo tražiti. Nakon što smo sakupili pisanice, prebrojali smo ih i vidjeli tko ima najviše. Iako je 4. b imao najviše, važno je da smo se lijepo zabavili i družili u dvorištu.

Antonija Vukadin, 4. a

Četvrti i drugi razredi sudjelovali su u skupljanju uskršnjih jaja Easter Egg Huntu 17. ožujka 2016. godine. Potragu je organizirala učiteljica engleskog jezika Ivana Jerbić Šarić. Skupljanje se održavalo u školskom dvorištu. U dvorište smo izašli treći sat. Skupljanje je trajalo oko 30 minuta. Svi smo se odlično zabavili. Kada je skupljanje jaja bilo gotovo, vratili smo se razred. Mi smo pronašli 214 jaja. Pobijedio je 4. b razred, ali bez obzira na lijepo smo se zabavili i vidjeli koliko je veliko dvorište naše škole.

Ana Obućina, 4. a

Približava se najvažniji kršćanski blagdan Uskrs. Tim povodom učiteljica engleskog jezika, odnosno naša „teacher“ Antonia Kolaković razreda organizirala je igru Easter Egg Hunt u školskome parku. Učenici 3. razredi vani su tražili šarena jaja. Svi učenici trebali su donijeti plastične pisanice ili pisanice od stiropora.

Kad smo izašli pred školu, učiteljica nam je objasnila pravila. Svi smo potrčali i počeli tražiti jaja. Svatko je pronašao poneku pisanicu. Pobijedio je 3. e razred koji je pronašao čak 259 pisanica. Svi smo se dobro zabavili.

Sretan Uskrs želimo svim učenicima i djelatnicima škole!

Mia Dolenec, Mia Jelović, Marta Akmačić, Karla Renić i Marija Višević, 3.d

objavio: Krešo Urek   datum: 18. 3. 2016.

7. d razred:

utorak, 26. 3., u 18.30 sati u učionici broj 14.

« Ožujak 2024 »