MAĐIONIČAR U RAZREDU: Predstava za 3. c

Prošlog ponedjeljka posjetio nas je mađioničar Jozo Bozo i izveo je predstavu za naš razred. Dok smo vani igrali graničara, on se u našoj učionici pripremao za nastup. Kad smo se vratili iznenadio nas je izgled učionice. Ispred ploče bio je veliki zastor iza kojeg se skrivao mađioničar, a pored zastora kutija na kojoj je pisalo „Jozo Bozo“. Mađioničar nam je pokazao svoje trikove i bilo je puno smijeha. Neke učenike je pozvao da mu budu pomoćnici i dobili su poster. Na kraju predstave smo se slikali s njime i dobili olovke koje izgledaju kao čarobni štapić. Bilo je smiješno i uživali smo u predstavi.

Melani Mihalić

U ponedjeljak, 8.lipnja, u naš razred došao je mađioničar Jozo Bozo. Izvodio je razne trikove s maramama, kartama i čarobnim štapićima. Bilo je jako zabavno. Potom je pozvao učenicu Melani da dođe pred ploču. Izabrao je kartu s duginim bojama i učinio ju nevidljivom. Melani je dobila zadatak baciti nevidljivu kartu u balon. Prvi balon se ispuhao, drugi je odletio, a treći je uspio ostati čitav. Kad je htio ponovo napuhati balon uzeo je pumpu, ali ona je bila pokvarena. Otvorio je pumpu, a iz nje je izašla zmija. Svi smo se nasmijali. Na kraju predstave dobili smo postere s potpisom i čarobne štapiće.

Jelena Stanušić

Mađioničar Jozo Bozo je samo za naš razred prošlog ponedjeljka došao izvesti predstavu. Predstava se održala u našoj učionici. Prije predstave Jozo Bozo je postavio rekvizite, a kada je zazvonilo ušli smo u učionicu. Predstava se zvala „Čarolija među nama“. Nastup Joze Boze bio je poučan i zabavan. Bilo je jako zanimljivo jer je smiješan u svojim trikovima. Obećali smo mu da ćemo sa svima biti prijatelji, a od njega smo na poklon dobili čarobne štapiće.

Željka Muhin

objavio: Marijana Pleše   datum: 18. 6. 2015.