SAT RAZREDNIKA U 4. D: Oproštaj od prijatelja zbog preseljenja

Učenici 4. d s učiteljicom Aleksandrom Vajzović Carić svome školskom prijatelju Ivanu Brajku pripremili su iznenađenje i darove povodom njegova preseljenja u drugu školu. Trogodišnje druženje u razredu ostavilo je neizbrisive spone među vršnjacima te su za oproštaj na Satu razrednika izradili spomenar i snimili film s lijepim željama i porukama svome prijatelju Ivanu.

Odlazak našeg prijatelja Ivana u drugu školu

Nažalost, došao je i taj dana kad smo se morali oprostiti od prijatelja Ivana jer je preselio u drugu školu. S nama je išao u razred 3 godine. Dijelili smo i sreću i tugu. Kako sada zaboraviti sve te uspomene? Zbog toga smo odlučili napraviti spomenar i film. Radili smo u timu na Satu razrednika. U spomenar smo zalijepili pisma i fotografije za koje je zaslužna naša učiteljica Aleksandra. U filmu smo mu poručili kako se osjećamo i poželjeli smo mu sreću u novoj školi. Ivan nas je počastio slatkišima i posjetio povodom Dana kruha u razredu. Ivana nećemo nikada zaboraviti kao ni on nas.

Ivona Glavaš, 4. d

Došao je i taj dan kada smo se oprostili od našeg prijatelja Ivana. Ivan je preselio i upisao se u drugu školu. Jako nam nedostaje u razredu. Prije odlaska obećao nam je da će nas posjetiti. U razredu smo mu pripremili iznenađenje, spomenar i film za dugo pamćenje školskih dana. U spomenaru svaki mu je učenik poručio nešto lijepo. Obećali smo mu da ćemo dugo pamtiti naše zajedničke dane u školi.

Iva Pašalić, 4. d

Dan je bio lijep sve dok nam Ivan nije rekao da odlazi u drugu školu. U razredu smo se dogovorili da napravimo spomenar. U spomenar smo napisali lijepe riječi i potpisali se. Snimili smo i kratki film u kojem je svaki učenik rekao sto ga veže uz našeg prijatelja. Spomenar i film na CD smo mu uručili na satu razrednika. Svi smo obećali da nećemo zaboraviti naše trenutke odrastanja u školi.

Klara Nikolić, 4. d

objavio: Krešo Urek   datum: 17. 10. 2017.

7. d razred:

utorak, 26. 3., u 18.30 sati u učionici broj 14.

« Ožujak 2024 »