„ŠUMA STRIBOROVA“: Lutkarska predstava 4. a razreda!

U petak, 25. studenog, učenici 4. a razreda, pod vodstvom učiteljice Marije Sekur Harcet i knjižničarke Lade Grdan, izveli su lutkarsku predstavu prema poznatoj bajci Ivane Brlić-Mažuranić „Šuma Striborova“ za učenike 2. i 4. razreda. Predstava je oduševila publiku, a u nastavku pročitajte dojmove glumaca.

Naša prva predstava

U petak, 25.studenog, izveli smo predstavu „Šuma Striborova“. Ja sam dobila ulogu Domaćeg. On je, ako niste znali, mali patuljak koji iskače iz vatre kad se grane, tj. luči zapale. Kad sam glumila Domaćeg bila sam uzbuđena i vrlo ponosna na nas i na gromki pljesak publike. Kad smo završili,  knjižničarka nas je počastila sokom, grickalicama i keksima. Voljela bih ponoviti taj dan!

Patricija Klobučar, 4. a

Predstava „Šuma Striborova“

Ja sam glumila koku i svračiće (male svrake). Svi smo dobili odlične ocjene! Bila sam jako sretna zbog toga što su svi dobili dobru ocjenu. Predstavu smo usavršili uz pomoć naše učiteljice Marije Sekur Harcet i knjižničarke Lade Grdan. Nakon predstave smo se svi počastili sokom, keksima i štapićima.

Adriana Husarić, 4. a

Najbolja predstava u mom životu

U petak, 25. studenog, moj razred i ja izveli smo predstavu „Šuma Striborova“. Ja sam bila u ulozi djevojčeta. Najbolji mi je bio početak predstave. Imala sam malu tremu, ali sve je to brzo prošlo. Nakon predstave smo priredili malu gozbu. Šalim se, počastili smo se grickalicama, keksima i sokovima koje je donijela knjižničarka. Mislim da je ovo bila najljepša predstava u mome životu.

Lucija Špoljarec , 4. a

„Šuma Striborova“

U petak, 25. studenog, smo glumili u glavnom hodniku predstavu „Šuma Striborova“. Imali smo svi tremu, ali kad je predstava počela, trema je nestala. Mislim da sam dobro odglumila. Knjižničarka i učiteljica su nas pohvalile. Nakon predstave smo otišli u razred, a knjižničarka je donijela slatkiše i počastila nas. Kad sam došla doma, pohvalila sam se mami, a ona mi je rekla „Bravo“. Taj dan nikada neću zaboraviti!

Klara Tomić, 4. a

objavio: Krešo Urek   datum: 13. 12. 2016.

7. d razred:

utorak, 26. 3., u 18.30 sati u učionici broj 14.

« Ožujak 2024 »