Podjela nagrada najučenicima

Kraj školske godine uvijek je prilika za osvrt na sve što smo ostvarili, što smo željeli ostvariti i što smo mogli ostvariti bolje. Međutim, možemo biti ponosni na naše učenike jer brojimo puno njihovih uspjeha. Tim povodom u srijedu, 8. lipnja, ravnateljica Mara Mamuza uručila je nagrade učenicima generacija, učenicima koji su sudjelovali na županijskim i državnim natjecanjima te učenicima osmih razreda koji su tijekom svoga školovanja postigli izvanredne rezultate u učenju i vladanju.

Svečana dodjela nagrada bila je popraćena kratkim kulturno-umjetničkim programu u kojem su sudjelovali Patrik Micudaj, 8. e, s monologom „Ljubavne brige“ te školski glazbeni sastav kojeg sačinjavaju Frane Eranović, 8. c, Patricija Stipić, 8. b, Ante Jurica, 8. c, Lovro Šukan, 8. e, Marko Petraš, 6. e, i Jan Gorišek, 5. b, inače polaznici Osnovne glazbene škole Dugo Selo.

Mara Markovanović, 1. d – učenica generacije 1. razreda

Ivona Glavaš, 2. d – učenica generacije 2. razreda

Kristina Pavić, 3. d – učenica generacije 3. razreda

Antonija Vukadin, 4. a – učenica generacije 4. razreda

Petra Kruhak, 5. b – učenica generacije 5. razreda

Ivana Debeljak, 6. a – učenica generacije 6. razreda

Sara Habečić, 7. d – učenica generacije 7. razreda

Kristijan Čulina, 8. a – učenik generacije 8. razreda

Ivana Debeljak, 6. a – za sudjelovanje na Županijskom natjecanju „Matematički četverac“ i za sudjelovanje na Županijskoj smotri LIDRANO s literarnim radom „Kraljevstvo godišnjih doba“

Viktor Bogojević, 6. a – za sudjelovanje na Županijskom natjecanju „Matematički četverac“ i na Natjecanju iz robotike

Luka Karačić, 6. a – za sudjelovanje na Županijskom natjecanju „Matematički četverac“ i na Natjecanju iz robotike

Doria Husarić, 6. a – za sudjelovanje na Županijskom natjecanju „Matematički četverac“ i na Natjecanju iz robotike

Ivana Arnuš, 5. c – za sudjelovanje na Županijskom natjecanju „Matematički četverac“

Leo Babić, 5. c – za sudjelovanje na Županijskom natjecanju „Matematički četverac“

Mateo Andrić, 6. a – za sudjelovanje na Natjecanju iz robotike

Sara Habečić, 7. d – za sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz povijesti

Ivan Matoš, 8. c – za sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz povijesti

Katarina Jurišić, 5. c – za sudjelovanje na Županijskoj smotri LIDRANO kao urednica našeg školskog lista „Joško“ i na Županijskom natjecanju „Sigurno u prometu“

Ana Nikolić, 6. e –  za sudjelovanje na Županijskoj smotri LIDRANO s literarnim radom „Pomaganje“

Karmen Kranjec, 7. d – za sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz hrvatskoga jezika

Ivan Stanušić, 7. c – za sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz hrvatskoga jezika te na državnoj Smotri hrvatskog školskog filma s filmom „Osmaši“

Ariana Mamuza, 8. e – za sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz hrvatskoga jezika

Antonea Dujmović, 8. d – za sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz biologije

Tara Turčinec. 8. d – za sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz biologije

Ante Perić, 8. b – za sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz fizike

Ana Drobec, 8. d – za sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz engleskoga jezika

Julijana Šestan, 8. c – za sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz engleskoga i njemačkoga jezika

Katarina Jović, 8. a – za sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz njemačkoga jezika

Ivana Lokmić, 8. c – za sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz njemačkoga jezika i za sudjelovanje na Županijskom natjecanju „Vjeronaučna olimpijada“

Frane Eranović, 8. c – za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju INFOKUP

Mihael Dedić, 8. a – za sudjelovanje na Županijskom natjecanju INFOKUP

Mario Kušić, 8. c – za sudjelovanje na Županijskom natjecanju INFOKUP

Antonija Stipurić, 8. b – za sudjelovanje na Županijskom natjecanju „Vjeronaučna olimpijada“

Antonio Mićić, 8. b – za sudjelovanje na Županijskom natjecanju „Vjeronaučna olimpijada“

Antonio Kelić, 8. a – za sudjelovanje na Županijskom natjecanju „Vjeronaučna olimpijada“

Ivan Gavran, 5. c – za sudjelovanje na Županijskom natjecanju „Sigurno u prometu“

Martina Čičak, 5. a – za sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz tehničke kulture

Matej Jurišić, 6. c – za sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz tehničke kulture

Lara Golub, 5. d – za sudjelovanje na Državnom natjecanju iz tehničke kulture koje se održalo u Puli

Pejo Blažević, 5. a – za sudjelovanje na Državnom natjecanju iz tehničke kulture

Pohvaljeni učenici 8. a razreda:

Kristijan Čulina

Katarina Jović

Jelena Budim

Mihaela Helešić

Pohvaljeni učenici 8. b razreda:

Ante Perić

Antonija Stipurić

Matea Harambaša

Ivana Lozić

Patricija Stipić

Marija Tečić

Irena Nikolić

Pohvaljeni učenici 8. c razreda:

Mihael Bagarić

Ivana Lokmić

Ivan Matoš

Julijana Šestan

Josip Opačak

Pohvaljeni učenici 8. d razreda:

Ana Drobec

Pohvaljeni učenici 8. e razreda:

Ariana Mamuza

Petra Pribić

Lara Tečić

Lara Krajcar

Gabrijela Galović

Marija Magdalena Radić

Karla Valjak

Patrik Micudaj

objavio: Krešo Urek   datum: 23. 6. 2016.

7. d razred:

utorak, 26. 3., u 18.30 sati u učionici broj 14.

« Ožujak 2024 »