VALENTINOVO: Ples i izbor najboljeg plesnog para

Školski ples za učenike osmih razreda održan je u petak, 12. veljače 2016. Organizacija plesa započela je nekoliko tjedana ranije, a odvijala se u suradnji predstavnika razreda i predsjednika Vijeća učenika.

Gost večeri je uz razrednike i druge učitelje bio deejay Dominik Blažan, a dozvolu za ples učenici zahvaljuju ravnateljici Mari Mamuzi. Tijekom večeri održano je natjecanje u plesu parova.

PLES ZA VALENTINOVO

Ples povodom Valentinova organiziran je u dogovoru učenika osmih razreda. Sazvani su predsjednici i potpredsjednici razreda te su oni pod vodstvom Patrika Micudaja, predsjednika Vijeća učenika, pripremili sve što je bilo potrebno. Zajedno smo prikupili novac za grickalice i sokove. Skupina učenika je u suradnji s profesoricom Barabarom Biđin ukrasila predvorje, a druga je skupina provela izvlačenje parova. Izvučeno je 25 parova, a svi su natjecatelji bili izvrsni. Na plesu su nam se pridružili razrednici i drugi profesori. Učenici su se rado odazvali plesu i zabavljali cijelu večer. Tijekom programa tajnim smo glasovanjem izabrali najbolje plesače: miss i mistera plesa te najbolji plesni par. Najboljim solo plesačima proglašeni su Antonija Stipurić, 8. b i Josip Galić, 8. a, a najboljim parom Valerija Kulaš, 8. c i Tomislav Mihov, 8. a. Kakva bi to zabava bez dobrog dj-a? Gost naše škole i ove je godine bio deejay Dominik Blažan, koji je glazbom i tehnikom u našem predvorju stvorio pravi disco. Valentinovski ples bio je lijepo iskustvo koje ćemo dugo pamtiti. Hvala svima na velikom odazivu, a posebno hvala ravnateljici Mari Mamuzi što nam je dozvolila organizaciju plesa.

Napisala: Mihaela Helešić, 8. a

Popis parova: Radić – Šukan, Stipurić – Ravlić, Valjak – Radovac, Galović – Perić, Kaić – Međugorac, Jasenko – Bošnjak, Bilalović – Vidaković, Žalac – Petrovski, Ištvanić – Tokić, Mamuza – Grubišić, Stipić – Vučičević, Lozić – Opačak, Šestan – Micudaj, Beštek – Jukičić, Marjančić – Novosel, Kolgjeraj – M. Bagarić, Perković – Petrić, L. Tečić – Vukadin, Dujmović – Žgalin, Harambaša – Pavić, M. Tečić – Hojka, Krajcar – Eranović, Turčinec – Štefinovec, N. Dujmović – Kovač, Kulaš – Mihov.

objavio: Nevistić-Bagarić Martina   datum: 17. 2. 2016.