NA IZLETU: Treći razredi u Krašogradu

Učenici trećih razreda u pratnji svojih učiteljica 18. svibnja posjetili su Ekopark Krašograd. Destinacija je svojim opuštajućim ambijentom i zabavnim sadržajima potvrdila odabir kao poželjnog mjesta za organizaciju školskog izleta. Što su ondje doživjeli i kako im je protekao dan u Krašogradu napisale su učenice Klaudija Jurič i Antonija Vukadin.

Ujutro u 8.30 sati ispred škole autobusom smo krenuli u Krašograd. Mjesto se nalazi između Jastrebarskog i Karlovca. Kada smo stigli u Krašograd za dobrodošlicu smo dobili kekse i kakao. Nakon toga smo muzli mehaničku kravu i ja sam pobijedila u igri. Pošto je turistički vlak bio zauzet otišli smo u park. Tamo smo se lijepo zabavili. Kada je stigao ušli smo i razgledavali Krašograd iz vlaka. Putem smo plesali i pjevali pjesme. Potom smo se otišli u zoološki vrt i vidjeli životinje kao što su poni i magarac. Voditeljica nam je objasnila kako te životinje žive. Na imanju se nalaze srne i konji, a vidjeli smo i malog praščića. Kasnije smo vidjeli dvorac. Na igralištu smo skakali na trampolinu i igrali se u dvorcu. Za stolom smo igrali kolo sreće. Na jezeru smo se vozili u čamcu dva kruga. Zadnja igra bila je potraga za blagom. Na kraju smo dobili pohvalnice za natjecanja i slatkiše. U Krašogradu mi se svidjelo jer ima puno zanimljivih stvari.

Klaudija Jurič, 3. d

U ponedjeljak smo posjetili Eko-park Krašograd. Iz Dugog Sela krenuli smo u 8.30, a u Krašograd smo stigli u 9.30. Za doručak u restoranu dobili smo kekse i Kraš Express . Zatim smo se vozili vlakićem koji se isto zove Kraš Express. Pratio nas je vodič koji se je zvao Ivor. Na igralištu smo skakali na trampolinu i igrali se u napuhancu. Nakon toga vozili smo se u čamcu, mijesili kruh i otišli na ručak. Poslije ručka smo išli u park i igrali odbojku. Dječaci su igrali nogomet. Zajedno smo povlačili uže, skakali u vrećama i muzli mehaničku kravu. Na kraju smo tražili skriveno blago. Kući smo se vratili u 16 sati. Bilo nam je lijepo i voljela bih da se to iskustvo ponovi.

Antonija Vukadin, 3. a

objavio: Marijana Pleše   datum: 21. 5. 2015.

7. d razred:

utorak, 26. 3., u 18.30 sati u učionici broj 14.

« Ožujak 2024 »